icon facebook  icon youtube

Consulting center

 • В Україні запрацював сервіс із пошуку інформації про репресованих родичів

  Хочете дослідити історію своєї родини?

  Не знаєте з чого почати?

  Боїтеся звернутися до архіву, бо не розумієте як він працює?

  Тепер дізнатися правду про свою сім'ю буде набагато легше. До Дня пам'яті жертв політичних репресій Галузевий державний архів Українського інституту національної пам’яті відкриває Консультаційний центр з пошуку інформації про репресованих, який безкоштовно допоможе вам у  встановленні відомостей про рідних.

  Основне завдання Центру – це консультації та супровід людей, які хочуть дізнатися долю репресованих родичів або осіб, які пропали безвісти у 1917-1991 роках. Саме тут вам допоможуть написати правильне звернення в архів і отримати інформацію, яка вас цікавить. У тому числі – про різні історичні події та персоналії.

  «Голодомор 1932-1933 років, голоди 1921-1923 та 1946-1947 років, Великий терор, депортації, політичні арешти та вбивства… Жертвами цих людиноненависницьких експериментів стали мільйони громадян. Проте досі далеко не всі імена встановлені. Чимало родин не знають історію свого роду через вирвані сторінки життя своїх предків. Мета новоствореного Центру –  підтримати людей, які наважилися розпочати пошук правди як про своїх рідних, так і про свою країну», – каже директор Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам’яті Ігор Кулик.

  Як звернутися до Консультаційного центру?

  • зателефонувати у понеділок-п’ятницю з 10.00 до 18.00 за номерами (044) 298-12-12 або (067) 298-18-18;
  • надіслати листа на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • написати повідомлення на офіційній сторінці ГДА УІНП в соціальній мережі Facebook – https://www.facebook.com/hdauinp;
  • відправити листа за допомогою зворотного зв’язку через офіційний веб-сайт Архіву – http://hdauinp.org.ua.

Партнери

Сайт працює у тестовому режимі. Зауваження та пропозиції просимо надсилати на info@hdauinp.org.ua

icon facebook  icon youtube

УГОРУ